Nasza oferta jest skierowana do:

  • biur,
  • sklepów,
  • dużych i małych firm,
  • klientów prywatnych,
  • instytucji.


Do współpracy zachęcamy wszystkie podmioty, które chcą zainwestować w system, jakim jest klimatyzacja. Łódź, ale też Poznań czy Warszawa to tereny, na jakich działamy. Chętnie wykonamy projektowanie systemów wentylacyjnych. Łódź może korzystać również z naszego całodobowego serwisu. Podejmujemy się działań, takich jak montaż klimatyzacji czy w razie potrzeby naprawa klimatyzacji. Łódź i budynki znajdujące się w tym mieście, od 1996 roku zyskały znacznie wyższą jakość, dzięki montowanym przez nas systemom. W naszej ofercie usług znajduje się też sama sprzedaż klimatyzacji. Łódź i wszyscy inwestorzy mogą jednak liczyć na fachowe doradztwo w tym zakresie i dobór konkretnych rozwiązań dla optymalizacji komfortu użytkowania i pełnego bezpieczeństwa. Koniec z wysokimi temperaturami latem i chłodem zimą, który nie pozwala wydajnie funkcjonować. Odpowiednia temperatura w domu czy w biurze jest podstawą, by można było realizować codzienne zadania.

 

 

 

Jak działamy?

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która oferuje sprzedaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacji, kompleksowy serwis oferowanych i montowanych przez nas urządzeń czy ich naprawę. Dajemy gwarancję na okres od 2 do 5 lat. Wszystko zależy od wyboru systemu i zakresu naszych prac. Do wyboru w naszej ofercie jest między innymi najlepsza klimatyzacja daikin. Łódź, Poznań czy Warszawa to miasta, w których taką montujemy.

 

Obowiązuje zaliczka, którą uiszczają nasi klienci. To 100 proc na zakup urządzenia, a przedpłata następuje przy podpisaniu umowy.

 

 

Jak wygląda wycena?

Po umówieniu się nasz konsultant przyjeżdża na miejsce i dokładnie ogląda pomieszczenie, w którym ma zostać zainstalowane urządzenie klimatyzacyjne czy system wentylacji. To on dobiera urządzenie do montażu, takie jak klimatyzacja gree. Łódź ma też gwarancję uwzględniania wszelkich czynników związanych z konstrukcją oraz Państwa preferencjami. Wszystko po to, by system został dobrany właściwie, mógł pracować wydajnie i be zarzutów. Następnie zostają ustalone warunki montażu klimatyzacji. Dopiero wtedy konsultant dokonuje wyceny. Ten sposób umożliwia najlepszy wybór klimatyzacji. Gdzie zakładana jest najlepsza klimatyzacja haier? Łódź, Warszawa, Poznań oraz okolice tych miast mogą liczyć na przyjęcie przez nas zamówienia, a potem kompleksową obsługę.

 

Preferowana forma płatności: gotówka i przelew

150 zł – tyle kosztuje przegląd i standardowy serwis klimatyzacji (Łódź – dojazd gratis!)

Umów się z nami przez telefon, e-mail albo po prostu przyjdź do naszego biura przy ulicy Marysińskiej 47/49 w Łodzi. W poczekalni możesz liczyć na wodę mineralną, gorącą kawę i herbatę. I oczywiście dobry klimat. Przy biurze dostępny również parking. Przedstawimy ofertę, odpowiemy na wszystkie pytania, zaprezentujemy najlepsze systemy klimatyzacji, umówimy się na oględziny miejsca, w którym ma być zamontowana klimatyzacja. Łódź, ale i inne miasta na terenie naszego kraju, to lokalizacje, w jakich działamy każdego dnia.

 

Zapraszamy!