COOL-SYSTEM to znana firma specjalizująca się w klimatyzacji.

Naszym głównym obszarem działania jest klimatyzacja. Łódź jest głównym miastem prowadzenia naszego biznesu, który prężnie rozwijamy już od 1996 roku. Czym się głównie zajmujemy? To przede wszystkim projektowanie systemów wentylacji – Łódź, ale i inne miasta mogą liczyć na nasze usługi w tym zakresie. Co więcej, naszym klientom proponujemy również serwis klimatyzacji. Łódź coraz chętniej inwestuje w tego rodzaju rozwiązania. Zajmujemy się także montażem urządzeń klimatyzacyjnych, oferujemy również usługi, takie jak  naprawa klimatyzacji w Łodzi, Warszawie i PoznaniuWspółpracujemy z najlepszymi ekspertami od urządzeń klimatyzujących i wentylacyjnych, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się tylko profesjonalna, najlepszej jakości sprzedaż klimatyzacji. Łódź może korzystać ze sprzętów renomowanych marek, jak:

Mitsubishi Electric, Mitsubishi heavy industries

MDV, Fuji Electric, Electric, Fujitsu,

Samsung, LG, Beko, Daikin, Hitachi, Midea,

Aux, General, Sinclair , Chigo.Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Haier AC. Posiadamy niezbędne certyfikaty dystrybutora, co potwierdza nasze miejsce na rynku specjalistów od montażu klimatyzacji w Łodzi. Gwarantujemy najwyższe standardy świadczonych usług, fachowe doradztwo, pomoc, nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości. Systemy klimatyzacji zawsze dobieramy wedle indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości naszych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie komfortu codziennego funkcjonowania w mieszkaniach oraz pomieszczeniach biurowych, na jaki pozwala klimatyzacja Haier.

W liczbach: setki zleceń i realizacji w zakresie klimatyzacji nie tylko w Łodzi, ale i na terenie  kraju  (Lotto, Provident TP S.A., sądy, banki itp. instytucje). Mamy swoje oddziały również w Poznaniu i Warszawie. Naprawiamy i montujemy klimatyzację w całej Polsce.


Łódź
, ale też Warszawa czy Poznań może bez przeszkód korzystać z naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy, które chcą cieszyć się sprawną, zdrową i najlepszej jakości klimatyzacją wewnątrz budynków wszelkiego rodzaju.

 

 
 
 
 
 

Czujemy klimat jak nikt inny. Naprawiamy, montujemy i serwisujemy 24 h na dobę. Chcesz zobaczyć naszą ofertę? Przejdź dalej lub teraz umów się na spotkanie.

Tel. 509 762 566,  e-mail: dobieslaw@cool-system.pl

COOL-SYSTEM – najlepsza klimatyzacja – Łódź – województwo łódzkie – cały kraj!